Ceske Noviny

Hlavní strana » Královéhradecký kraj Kategorie “Královéhradecký kraj”

V Novém Bydžově začala rekonstrukce čistírny odpadních vod za 53,3 milionu

V Novém Bydžově začala rekonstrukce čistírny odpadních vod za 53,3 milionu NOVÝ BYDŽOV (MEDIAFAX) - Společnost Vodovody a kanalizace Hradec Králové (VAK HK) ve středu zahájila rekonstrukci Čistírny odpadních vod (ČOV) v Novém Bydžově na Královéhradecku.

Květen 19 2010 | Kategorie Královéhradecký kraj, Mediafax.cz, Regiony | Přečtěte si více »

V Krkonoších padal déšť se sněhem

V Krkonoších padal déšť se sněhem KRKONOŠE (MEDIAFAX) - Na vrcholcích nejvyšších českých hor padal v pátek déšť se sněhem. Agenturu Mediafax o tom informoval zástupce náčelníka Horské služby Krkonoše Pavel Jirsa.

Květen 14 2010 | Kategorie Aktuální zprávy, Domácí, Královéhradecký kraj, Mediafax.cz | Přečtěte si více »

Královéhradecký soud potvrdil muži 11 let za znásilnění

Královéhradecký soud potvrdil muži 11 let za znásilnění HRADEC KRÁLOVÉ (MEDIAFAX) - Krajský soud v Hradci Králové uložil v pátek Zdeňku Langovi 11 let vězení za znásilnění nezletilé, kterého se měl dopustit v červnu 2007 v Hradci Králové. Potvrdil tak své vlastní rozhodnutí z loňského září.

Květen 14 2010 | Kategorie Aktuální zprávy, Královéhradecký kraj, Krimi, Mediafax.cz | Přečtěte si více »

Hradecký soud zřejmě rozhodne v případu zneužívání nezletilé dívky

Hradecký soud zřejmě rozhodne v případu zneužívání nezletilé dívky HRADEC KRÁLOVÉ (MEDIAFAX) - Krajský soud v Hradci Králové v pátek zřejmě vynese rozsudek v případu Zdeňka Langa obžalovaného z pohlavního zneužití nezletilé dívky, kterého se měl dopustit v červnu 2007 v Hradci Králové. Lang podle obžaloby ve výtahu dívku pod pohrůžkou násilí osahával a přitom si třel pohlavní úd. Na programu pátečního odročeného jednání je čtení listinných důkazů a závěrečné řeči.

Květen 13 2010 | Kategorie Aktuální zprávy, Královéhradecký kraj, Krimi, Mediafax.cz | Přečtěte si více »

Zájem o hokej je největší na Pardubicku

Zájem o hokej je největší na Pardubicku PRAHA (MEDIAFAX) - Největší zájem veřejnosti o českou nejvyšší hokejovovu soutěž byl zaznamenán v Pardubickém kraji. Vyplývá to z výsledků výzkumu, o nichž ve čtvrtek informovala agenturu Mediafax společnost STEM/MARK. Výzkum, který byl zahájen před začátkem play-off a ukončen po dohrání letošního ročníku hokejové O2 extraligy, ukázal, že sledovanost hokeje ovlivňuje v jednotlivých krajích úspěšnost tamních týmů

Květen 13 2010 | Kategorie Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Mediafax.cz, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Sport, Ústecký kraj, Zlínský kraj | Přečtěte si více »